Відміна штрафів служби з питань праці за неоформлених працівників

Вам знадобиться інформація в цій статті якщо вас притягнули до відповідальності за порушення законодавства про працю, а саме за існування неоформлених працівників на підприємстві.

В нашу компанію звернувся клієнт - суб’єкт підприємницької діяльності, який використовує найману працю і якого було притягнено службою з питань праці до відповідальності за порушення законодавства про працю, а саме за існування неоформлених прафцівників та недопуск для проведення перевірки. Була проведена позапланова перевірка (позаплановий захід державного контролю  за додержанням законодавства про працю у формі інспекційного відвідування), складений відповідний акт, були складені протокол та відповідно постанова про притягнення до відповідальності та накладення штрафу. Нами до адміністративного суду був підготовлений позов про визнання неправомірною та скасування зазначеної постанови.

Підставами позову були наступні обставини: державною службою з питань праці був порушений порядок накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності". Позапланова перевірка була проведена за відсутності визначених законом підстав. Оскаржувана постанова не містить посилання щодо перевірки з питань виявлення неоформлених працівників або оформлених з порушенням законодавства та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та податків, в зв'язку з чим застосування штрафу у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, передбаченого КЗпП України, є безпідставним. Крім того при прийнятті оскаржуваної постанови служба держпраці не встановила та не надала належної оцінки тому, що умисні дії щодо не допуску її до перевірки відсутні (наш клієнт не був повідомлений про проведення заходу відвідування та в нього не вимагалися жодні документи, а припис, який був надісланий, не був конкретизований – не зрозуміло, які саме документи вимагалися). Жодних порушень ЗУ «Про оплату праці» зі сторони нашого клієнта не було. Жодних підстав для проведення інспекційного відвідування небуло – ніхто не звертався до управління держпраці з заявою про проведення перевірки. Також нашого клієнта не повідомляли про дату та час розгляду справи про притягнення його до відповідності за порушення законодавства про працю.

Щоб отримати консультацію адвоката відносно оскарження рішень служби з питань праці, зверніться за номером телефону зазначеному нижче.

Дізнатися більше про те, як себе вести зі службою з питань праці, ви можете за цим ПОСИЛАННЯМ.