Скасували нотаріальний напис по кредитному боргу (ПУМБ)

Якщо ви отримали від приватного виконавця документи, що свідчать про відкриття виконавчого провадження за виконавчим написом ПУМБа, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Мова в цій статті піде про такий банк як АТ «Перший український міжнародний банк» (ПУМБ) та його заходи по стягненню кредитної заборгованості через так звані виконавчі написи нотаріуса.

Вказаний банк дуже часто, з метою стягнення кредитних боргів, щоб не звертатися до суду, звертається до приватних нотаріусів з заявою про вчинення виконавчих написів. Звертається як правило по мікро чи картковим кредитам. Звертається як за своїми кредитами так і за кредитами банку Ренесанс кредит. Нотаріуси звісно виносять вказані написи, оскільки вони оплачуються банком.

Виконавчий напис нотаріуса це виконавчий документ, який можна пред’являти на виконання до приватних чи державних виконавців. Про існування зазначеного напису боржник дізнається вже після накладення арештів на майно та звернення стягнення на заробітну плату чи пенсію.

Адвокати нашої компанії мають значний спектр підстав, за яким вказані виконавчі написи можна скасувати.

Отже, на практиці ситуація відбувається наступним чином: ви отримуєте в поштовому листі від приватного виконавця (Вольф, Юхименко та ін..) постанову про відкриття виконавчого провадження, постанову про накладення арештів на майно, постанову про звернення стягнення на заробітну плату чи пенсію. З банком немає сенсу домовлятися з приводу закриття кредиту тому, що він виставляє значні суми незаконно нарахованих процентів та штрафних санкцій. Єдиний ефективний вихід це оскарження виконавчого напису до суду. Необхідно пред’явити до суду позов про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Разом з позовом необхідно подати заяву про зупинення виконавчого провадження (щоб не відбувалося стягнення з отриманих доходів). Як показує практика підстав для скасування виконавчого напису безліч.

Як приклад розглянемо одну зі справ, що перебувала в провадженні у наших адвокатів. Відносно нашого клієнта зазначеним банком був вчинений напис. Потім цей напис був направлений виконавцю, яка відкрила провадження, наклала арешти на майно, на банківські рахунки, оголосила в розшук автомобіль. Ми відразу оскаржили зазначений документ до суду і зупинили виконавче провадження. В позові ми посилалися на те, що кредитне зобов’язання було виконано, а саме був сплачений борг по виконавчому провадженню відкритому по цьому самому кредитному договору (кредитній карті) раніше. Також ми зазначали, що вчиняти виконавчі написи на не нотаріальних договорах заборонено та зазначали те, що борг не є безспірним, оскільки перед вчинення виконавчого напису позичальник заперечував письмово банку наявність та розмір боргу. Наші доводи були прийняті до уваги і оскаржуваний виконавчий напис був вчинений незаконним. Копія судового рішення додається.

Ми допоможемо оспорити виконавчий напис виписаний АТ «ПУМБ» та закрити виконавче провадження.

На консультацію ви можете записатися за нижчезазначеним телефоном.