Адвокат Ирпень, Буча - юридическая консультация в вашем регионе

Майоров Василь - професійний адвокат, кандидат юридичних наук, здійснює юридичну діяльність на території Оболонського району. Керуючий партнер Юридична фірма «MK Partners». Якщо Вам необхідні юридичні послуги професійних адвокатів на Оболоні ви можете зателефонувати мені особисто по тел. (Viber) О63-595-87-1О і отримати первинну консультацію, або задати питання.

Адвокат / юрист Буча та Ірпінь спеціалізується на таких моментах (ми займаємося цим уже 10 років), а саме:

1. Врегулювання суперечок з колекторами, списання кредитів з дисконтом, супровід закриття кредитів (факторинг), суд з колекторами - повний комплекс послуг з колекторами «Фінмарк», «Інвест-Кредо», «Женева», «Фактор плюс», «Фінтайм» , «Довіра та гарантія», «Горизонт» і т. д.;

2. Повернення боргів і захист майна від боргів. Установлення і скасування арештів на майно. Іпотека, як захист майна від боргів. Використання позовної давності в спорах про повернення боргів. Банкрутство фізичних осіб, як інструмент списання всіх боргів.

3. Розділ майна подружжя, розділ бізнесу, депозиту, авто, квартири, будинки, недобудови, майнових прав на квартиру, кредитів і боргів. Захист від штучних боргів одного з подружжя. Розділ майна на користь одного з подружжя (Не 50/50).

4. Фінансовий моніторинг - консультація з приводу походження коштів, розблокування коштів і т.д.

5. Адвокат по проблемним активам: зняття арешту з майна, повернення майно власнику, зняття іпотеки, захист майна від стягнення, отримання половини вартості майна з продажу через СЕТАМ і т.д.

6. Складання будь-яких договорів з нерухомим майном (застава, іпотека, забезпечення, внесення в статутний капітал і т.д.);

7. Комплекс заходів спрямованих на безпеку нерухомого майна, корпоративних прав, авто, обладнання для юридичних осіб (антирейдерський кейс);

8. Консультація з питань банкрутства фізичних осіб, як інструмент повного списання кредиту, податкового боргу, боргів перед фізичними та юридичними особами (крім аліментів) на будь-якій стадії їх стягнення (договір-суд-виконавча служба);

9. Перевірка документів по покупки нерухомості в новобудовах Буча та Ірпінь. Комплексний аудит забудовника. Супровід угоди по купівлі майнових прав на квартиру (ФОН, ФФБ, цільові облігації, договір пайової участі, купівля-продаж майнових прав, Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ)).

10. Визнання права власності на майно, недобудову, майнові права, тощо;

11. Адвокат по пожежної безпеки: супровід перевірок, оскарження перевірок, суд з приводу пожежної безпеки, пожежний аудит.

12. Судовий адвокат Буча та Ірпінь.

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Довідка, як правильно шукати адвоката або юриста Оболонь?

Дуже часто в пошукову систему вбивають такі запити: адвокат Буча та Ірпінь, юрист Буча та Ірпінь, юрист Буча та Ірпінь або державний адвокат Київ Оболонь Буча та Ірпінь.

Знаходження юриста або адвоката в Бучі та Ірпіні не гарантує, що він вирішить ваше запитання, оскільки адвокат може займатися вузькоспеціалізованими справами. Для того, що б знайти адвоката в Бучі та Ірпіні, необхідно в першу чергу звернути увагу на спеціалізацію такого адвоката, який практикує в Бучі та Ірпіні.

Основні правила, як знайти юриста в Бучі та Ірпіні - це самостійно вивчити питання, знайти кілька адвокатів в Бучі та Ірпіні з вашої спеціалізацією, проконсультуватися і потім визначитись, хто саме буде вести вашу справу. З таким правильним підходом, шанси на перемогу в суді збільшуються на 30-40 відсотків.

Удачі Вам у пошуку адвоката в Бучі та Ірпіні!