Інвестохіллс веста та Женева, що це за колектори?

Якщо ваш кредит продали колекторам, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Мова в цій статті піде про такі колекторські компанії як ТОВ «ФК Женева», ТОВ «Інвестохіллс Веста». Вказані колекторські компанії купують різного роду кредитні борги у банків, що знаходяться на стадії ліквідації. Також партнерською компанію для зазначених колекторів є ТОВ «Вердикт капітал».

Купівля проблемних кредитних боргів відбувається на електронних аукціонах фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Купують вказані колектори як правило беззаставні карткові кредити та автокредити. Також купують іпотечні кредити (кредити, що забезпечені нерухомим майном) але рідше.

Для беззаставних (карткових) кредитів характерна схема стягнення боргів через виконавчі написи нотаріуса. Вказана схема передбачає звернення колекторів до нотаріуса з заявою про вчинення вказаного виконавчого документу і після його отримання – звернення з ним до приватного виконавця, який вже блокує банківські рахунки, накладає арешти на майно, стягує заробітну плату, описує майно і виставляє його на продаж на відкриті аукціони. Про виконавчий напис позичальник як правило дізнається вже після того, як в нього все арештовано. Кроками боржника в цій ситуації є насамперед ознайомлення з матеріалами справи і оскарження нотаріального напису до суду. На час судового процесу дуже важливою дією є зупинення виконавчого провадження – для унеможливлення продажу майна на торгах.

Що стосується автокредитів, то по цим кредитам колектори як правило використовують ті судові рішення, що були отримані банками ще задовго до продажу кредитних портфелів. Колектори або забирають виконавчі листи у державних виконавців і потім переподають їх приватним виконавцям, які більш активно виконують виконавчі документи, або поновлюють строки пред’явлення вже отриманих виконавчих листів до виконання, або отримують дублікати втрачених виконавчих листів. Також відбувається заміна сторони виконавчого провадження.

Що стосується іпотечних кредитів, то в даних ситуаціях відбувається реєстрація права власності на іпотечне майно за колекторами на підставі іпотечного застереження. Після отримання права власності на іпотеку – колектори вчиняють дії направлені на виселення осіб, що там знаходяться як через суд так і в позасудовому порядку.

Ви допоможемо вам вирішити проблемні питання з колекторами: Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Женева», Товариством з обмеженою відповідальністю «Інвестохіллс Веста».

На консультацію ви можете записатися за зазначеним номером.