Як визнати виконавчий напис нотаріуса неможливим для виконання у Києві

Виконавчий напис нотаріуса - це правовстановлюючий документ, на підставі якого кредитна організація може вилучити у боржника квартиру в іпотеці.

Отримання даного нотаріального рішення вважається серед фахівців відносно законним методом стягнення: банк має право звертатися до нотаріуса, а не до суду. Але при цьому нотаріус не вникає в правомірність дій банку, не перевіряє й не аналізує документи. Про те, як визнати виконавчий напис нотаріуса неможливим для виконання - розповість наша стаття.

Виконавче супровід - це сукупність примусових дій, спрямованих на вилучення у боржника його рухомого й нерухомого майна. Банк, маючи при собі виконавчий напис нотаріуса, посилається на 17-ту статтю ЗУ: він, згідно із законодавством, не робить нічого кримінального, а судитися з боржником кредитній організації клопітно й невигідно.

Підстави для анулювання виконавчого напису нотаріуса

Об’явити виконавчий напис нотаріуса нездійсненним можна на таких підставах:

  • Закінчився трирічний термін позовної давності.
  • У виконавчому написі нотаріуса та в офіційному попереджувальному листі стоять різні суми.
  • Банк одночасно подав документи нотаріусу й позовну заяву в суд. Стягувати з боржника різними способами одночасно заборонено згідно із законом.
  • Вимога погасити заборгованість достроково у вигляді офіційного листа.
  • Борг не відповідає реальному стану речей, його необхідно оскаржити та перевести зі статусу остаточного в статус спірного.

Якщо у вашому випадку має місце хоча б одна з п’яти ознак - негайно звертайтеся до кваліфікованого юриста! Він подасть до суду позовну заяву, і ваша кредитна організація буде захищати свої інтереси в якості відповідача. У боржника є три роки на те, щоб оскаржити та скасувати виконавчий документ. Процедура передбачає судовий збір: 0.4% від мінімально зарплати в разі початку процедури оскарження й 0.2% від мінімальної зарплати для зупинення виконавчого переслідування.

Ануляція виконавчого напису:

  • Припиняє публічні торги на будь-який їх фазі. Достатньо скасувати постанову й подати заяву про зупинення аукціону.
  • Допомагає в отриманні дисконту при переговорах з банком.
  • Дає можливість повністю списати борги.
  • Виключає ймовірність переходу іпотечної квартири на користь банка.

Як захищати себе, свою родину й своє майно - вирішувати вам, але ми радимо скористатися послугами юристів нашого порталу. Хочете, щоб ваш банк звертався лише до суду? Телефонуйте! В нас є досвід спілкування з банками, нотаріусами та представниками приватних виконавчих компаній.

Ми скасували сотні виконавчих постанов нотаріуса - допоможемо й вам.

На консультацію ви можете записатися за нижчезазначеним телефоном.

Також вам буде цікаво:

Скасування виконавчих нотаріальних написів.