Визнали незаконним виконавчий напис, Сенс банк

Часто такий банк як АТ «Сенс банк», який є правонаступником АТ Альфа банк" стягує кредитні борги шляхом продажу іпотечного чи заставного майна через електронні торги, а електронні торги в свою чергу починаються на підставі виконавчого напису нотаріуса.

В нашій практиці мала місце наступна справа: АТ «Альфа банк» був отриманий у нотаріуса Чуловського виконавчий напис, який був поданий на виконання в органи виконавчої служби. Виконавчий напис був винесений відносно звернення стягнення на предмет застави – автомобіль. Цей автомобіль забезпечував виконання валютного кредитного договору, який був укладений з позичальником та банком.

Виконавча служба (на даний час вказаний банк як правило звертається до приватних виконавців) відкрила виконавче провадження, наклала на автомобіль арешт та виставила його на продаж на електронні торги (сетам). В кінці кінців автомобіль був проданий на електронному аукціоні, про що був складений відповідний протокол.

Відразу після продажу предмета застави на електронних торгах, був поданий позов про визнання виконавчого напису, на підставі якого був реалізований транспортний засіб, таким, що не підлягає виконанню. Також була подана заява про зупинення стягнення на підставі виконавчого напису та про заборону видачі акту про електронні торги, яка була задоволена.

Позов грунтувався на тому, що виконавчий напис був вчинений з пропуском строків на його винесення, за наявності спору, що розглядався в судовому порядку, за відсутності документів, що можуть підтверджувати безспірність кредитного боргу, за відсутності вимоги, що мала направлятися позичальнику та ін..

Судом позов був задоволений, а оскаржуваний виконавчий напис був скасований, виконавче провадження було закрито і всі арешти з автомобіля були зняті.

Рішення суду знаходитьсявнизу статті.

Ми допоможемо оспорити виконавчий напис АТ «Сен  банк» або будь-якої іншої фінансової установи.

На консультацію по кредитній проблемі ви можете записатися за нижчезазначеним телефоном.