Що робити, якщо Вердикт капітал вимагає передати їм авто

Якщо така колекторська компанія як ТОВ «Вердикт капітал», викупила кредитний борг у банку, з яким ви підписували кредитний договір і виставляє вам вимоги про погашення цього боргу, чи звернулася до суду з позовом про стягнення заборгованості чи вимагає у вас передати автомобіль, який був в заставі за кредитом, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Наші адвокати мають значний досвід захисту позичальників від зазначеної компанії. Вказана кампанія викупає як правило кредити, які забезпечені транспортними засобами. Викупає або в діючих банків або в банків, які знаходяться на стадії ліквідації (через фонд гарантування вкладів).

Як правило вказані колектори телефонують і вимагають передати їм автомобіль, що виступає як застава за кредитним договором для реалізації особисто або через електронний аукціон Сетам. Пропонують надати гарантійний лист, в якому пропишуть, що у випадку реалізації транспортного засобу, вони відступлять залишок боргу «вашій» особі.

У вказаній ситуації (у випадку якщо ви дійсно хочете передати автомобіль в рахунок погашення боргу) потрібно вимагати не тільки гарантійний лист (оскільки вказаний документ не має юридичної сили), а ще і підписання певних договорів. Потрібно укласти договір, в якому прописати всі умови врегулювання спору з указаною компанією: щоб в договорі було зазначено про відступлення тіла кредиту в момент передання автомобіля, щоб було зазначено про те, що інша частина боргового зобов’язання буде відступлена після продажу застави, щоб було зазначено, що у випадку передання транспортного засобу, що буде засвідчено актом приймання передачі, кредитор не матиме жодних претензій та вимог до боржника після такого передання, щоб було прописано, що після реалізації автомобіля кредитор буде сприяти у закритті відкритих виконавчих проваджень (якщо вони є) та скасує відповідні відомості в бюро кредитних історій та ін.. При переданні автомобіля, обов’язково потрібно взяти довіреність у особи, що приймає його.

Якщо ж ви не хочете передавати автомобіль, а хочете його зберегти, то ми допоможемо вам домовитися з колекторами про врегулювання спору на вигідних для вас умовах шляхом оплати суми грошових коштів, яка вам вигідна. Якщо ви не хочете з ними домовлятися, то ми допоможемо вам виграти судовий процес і зберегти ваше майно.

Наші адвокати допоможуть вам правильно передати автомобіль ТОВ «Вердикт капітал» (якщо ви цього бажаєте), скласти відповідні договори та домовитися про їх підписання. Якщо ж зазначені колектори звернулися до суду з позовом про стягнення кредитної заборгованості чи з заявою про заміну сторони виконавчого провадження, то наші адвокати захистять вас у відповідних судових процесах.

На консультацію ви можете записатися за нижчезазначеним телефоном.

Також вам буде корисно:

Стаття про те, як себе вести з колекторами Вердикт капітал