Добилися виграшу суду по Універсал банку і Монобанку

Якщо такий банк як АТ «Універсал банк» (монобанк) звернувся до суду з позовом про стягнення боргу або вчиняє інші дії по стягненню кредитної заборгованості, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Наші адвокати спеціалізуються на кредитних спорах і в практиці нашої діяльності мав місце судовий спір з АТ «Універсал банк», предметом якого було стягнення кредитного боргу з позичальника-нашого клієнта та з фінансового поручителя.

Банк звернувся до суду з зазначеним позовом і просив стягнути борг в доларах США. Також разом з позовом була подана заява про забезпечення позову шляхом накладення арешту на квартиру (власність позичальника), що не була предметом іпотеки. Арешт на квартиру був накладений, що унеможливило її відчуження.

Ми розпочали захист нашого клієнта: подавалися відзив, заперечення на позов, зустрічні позовні заяви, заяви про витребування доказів, заяви про проведення судових експертиз та інші процесуальні документи. Судовий процес тягнувся значний час (було навіть передання спору до іншого суду).

Вкінці кінців банк, зрозумівши, що результат може бути не досягнутий, припинив вчиняти активні дії в судовому процесі, наслідком чого стало залишення судом позову без розгляду. Судом була винесена ухвала, якою позов банку був залишений без розгляду, наслідком чого стало для позичальника та поручителя відсутність обов’язку відповідати за кредитним зобов’язанням.

Потім нами була подана заява про скасування заходів забезпечення позову та скасування арешту накладеного на квартиру відповідача, яка була задоволена. Ця ухвала була подана до органів виконавчої служби і арешт з майна був знятий.

Копія відповідної ухвали знаходиться внизу статті.

Також останнім часом така структура АТ "Універсал банк" як Монобанк подає в суд позови про стягнення кредитної заборгованості за картковими кредитами. Наші адвокати допоможуть вам виграти ці судові процеси.

Ми допоможемо виграти судовий спір з АТ «Універсал банк» (монобанк), або з іншим банком чи фінансовою установою.

Записатися на консультацію можна за нижчезазначеним телефоном.