Борг по кредитній карті "Приватбанк", чи буде суд з банком?

За юридичною допомогою до адвокатів звертаються позичальники, які брали кредити в 2011-2019 роках. Основна причина звернення - Приватбанк подає судовий позов, нарахувавши величезні розміри заборгованості.

У практиці багато випадків, коли людина брала в борг 3000 грн, а банк нараховував йому розмір боргу 30-90 тисяч гривень. Проблема в тому, що Приватбанк розраховує борг на свій розсуд, і суд його в більшій частині випадків підтримує. Тут ми детально розглянемо, що робити, якщо Приватбанк подав до суду по кредитній карті.

Однак є, і інші випадки, коли боржник, на якого подали в суд, повинен був заплатити борг по кредитці Приватбанку 50 тисяч гривень, але в підсумку, за рішенням суду сума знизилася до 5 тисяч гривень.

Борг по кредитній карті Приватбанк

Якщо Приватбанк подає позов до суду, ви повинні отримати копію позову, розрахунок боргу, кредитний договір та правила. Якщо приходить тільки повістка, рекомендується звернутися до суду і скласти заяву для ознайомлення зі справою. Це дозволить вам зробити фото сторінок особової справи по судочинству. Після отримання пакету документів або їх копій, звертайтеся за допомогою до юриста. Адвокату важливо проаналізувати не тільки документи, а й був чи перевипуск кредит за заявою позичальника або банк випустив її без згоди позичальника. Якщо інформації немає, вона запитується в судовому порядку.

Борг по кредиту в Приватбанку і суд як наслідок

Тяжби в суді відбувається у присутності боржника або його відсутності. В останньому випадку виноситься рішення суду заочно. Якщо суд заочно виносить рішення, то воно, як правило, повністю задовольняє позов позивача (кредитора).

До суду, позичальникові бажано підготувати такі документи як:

 1. Заява на вимогу документації у кредитора;
 2. Письмову вимогу про прострочення права витребування позики (питання позовної давності);
 3. Лист з запереченнями, що включає законодавчу базу, поважні причини прострочення (хвороба, звільнення з роботи), спрямовані на зниження заборгованості;
 4. Письмове обґрунтування боржником причин прострочень.

Що робити, якщо борг по кредитній карті Приватбанк виріс в рази? Завдання позичальника знизити розмір боргу за рішенням суду.

Як погасити кредит у Приватбанку на найкращих умовах?

Виграти судовий спір можна, виходячи з таких порушень Приватбанку:

В основному виставляються кредити, близькі до межі прострочення права вимоги, це означає, що можна застосовувати строки позовної давності на сукупну заборгованість або на кожен щомісячний внесок.
Звертайте увагу на ліміти дії кредитки. З моменту закінчення терміну її дії виникає термін давності витребування боргу. При цьому Приватбанк не має право нараховувати відсотки, штрафні санкції, пеню, якщо не було перевиспуск кредитки з письмової згоди боржника.
Термін права вимоги заборгованості бути збільшений без підпису позичальника.
Розрахунок часто не збігається з датою видачі кредитки, що є прямим порушенням.
Якщо розмір неустойки перевищує суму тіла кредиту, пишіть заяву на зменшення її розміру. Також ви можете заявляти позовну давність на кожен щомісячний платіж.

Що робити, якщо судовий розгляд пройшло заочно?

Буває таке, що позичальник прописаний за однією адресою, а фактично проживає в іншому місті. Природно, він може не отримати повістку в суд. У разі трьох неявок до суду, в різні дні, засідання проходить без позичальника. Як правило, заочно, у відсутності боржника, рішення суду застосовується з повним задоволенням позову кредитора.

У такому випадку позичальник може оскаржити рішення про борг в Приватбанку по кредитці:

Якщо у нього були поважні причини неявки в суд;
Рішення суду прийнято з правовими порушеннями.
В такому випадку подається клопотання на оспорювання рішення суду. Чим швидше ви це зробите, тим більш виграшним буде нове рішення для вас.

Ми маємо значний досвід участі в суді з Приватбанком, маємо позитивні рішення суду. Ми зможемо зменшити заборгованість до розміру тіла, списати проценти та штрафи, оскаржити заочне рішення суду та застосувати строк позовної давності. Для цього, Вам необхідно надати позовну заяву Приватбанку і ми на протязі 30 хвилин, зможемо вас проконсультувати! Позовну заяву Приватбанку необхідно направити на Viber – 063-595-87-10

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

 • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
 • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
 • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
 • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
 • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
 • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
 • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
 • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
 • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73
 

Борг по кредиту є досить поширеною проблемою в Україні, особливо в умовах пандемії та економічної нестабільності. Однією з найбільш відомих банків, які надають кредити в Україні, є Приватбанк. Якщо ви не сплатили борг по кредиту в Приватбанку, це може призвести до судового позову з боку банку.

У разі судового позову Приватбанку проти вас, вам слід звернутися до юриста, який допоможе вам захистити свої права в суді. У суді ви можете пред'явити свої аргументи щодо того, чому ви не здатні сплатити борг, і розглянути можливі варіанти вирішення цієї проблеми.

Якщо суд приймає рішення на користь Приватбанку і накладає штрафи, пені та інші витрати на вас, вам слід розглянути можливість укладення мирової угоди з банком. Мирова угода є домовленістю між вами та банком щодо розстрочки боргу або зниження суми боргу. При укладенні мирової угоди вам слід звернутися до юриста, який допоможе вам скласти мирову угоду з найвигіднішими умовами для вас.

Якщо ви не здатні сплатити борг, укласти мирову угоду або ви не маєте можливості звернутися до юриста, вам слід звернутися до банку та домовитися про розстрочку платежів. Банк може розглянути вашу ситуацію та запропонувати розстрочку платежів на більш довгий період часу з відсотками або без них.