Зразок заяви про хід виконавчого провадження

Начальнику відділу

                                                             примусового виконання

рішень  УДВС  управління юстиції у Київській області 

ПІБ___________________

адреса_________________

телефон_______________

ЗАЯВА

Прошу надати інформацію про хід виконання виконавчого документа  про стягнення з Особи боргу на мою користь. Інформація прошу надіслати на адресу:______________. Також прошу надати копія постанови про відкриття виконавчого провадження з ідентифікатором.

________                                                                            _________

  (дата)                                                                               (підпис)

 

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

 Якщо ви отримали виконавчий лист, з яким не згодні, то маєте право подати заяву про хід виконавчого провадження.

Така заява може бути подана виконавцю або до суду. Якщо ви подаєте заяву до суду, то зверніть увагу на терміни, які необхідно дотриматися.

Зокрема, заява має бути подана до закінчення терміну на оплату або звернення до виконавця з проханням про розстрочку або розстрочення. Якщо ви подали заяву до суду, то вам потрібно зробити це до закінчення терміну на подання апеляції.

У заяві можна вказати будь-які обставини, які свідчать про те, що виконавчий лист виданий незаконно. Наприклад, якщо ви вважаєте, що ваша заборгованість за кредит не є дійсною, можна навести докази, що були сплачені всі заборгованості, які не були враховані банком.

У заяві також можна зазначити, що розмір виконавчого збору занадто великий і неспівмірний з розміром заборгованості. Зверніть увагу, що під час розгляду заяви про хід виконавчого провадження, суд не зможе розглядати питання про законність вимоги, яку ви спростовуєте в цій заяві.

Отже, якщо вам необхідно подати заяву про хід виконавчого провадження, зверніть увагу на терміни та вказуйте всі обставини, які можуть свідчити про незаконність виданого виконавчого листа.