Зразок позову про оскарження перевірки Держгеокадастру

Адвокати нашої компанії надають допомогу у вирішенні земельних спорів. Надається для використання позовна заява про оскарження перевірки органів Держгеокадастру. Вказаними органами була проведена перевірка, за наслідками якої начебто було виявлено захоплення земельної ділянки шляхом влаштування на ній прибудови без документів, що надають права нею користуватися. Акт зазначеної перевірки ліг в основу наказу про скасування будівельних документів, що надавали право здійснювати будівельні роботи.

До Окружного адміністративного суду м. Києва

Позивач:

Представник: Коротя Роман Олександрович
01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

Відповідач: Головне управління
Держгеокадастру у Київській області
03115, м. Київ, вул.. Серпова 3/14
Код ЄДРПОУ: 39817550
Телефон: (044) 409 23 35

Позовна заява
про визнання протиправними дій

06.07.2018р. Головним управлінням Держгеокадастру в Київській області була проведена перевірка з питань дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельної ділянки по вул.. у Печерському районі м. Києва, за наслідками якої був складений відповідний акт.
Про вказаний акт сторона Позивача дізналася з відповіді на адвокатський запит, який був зроблений одним із представників Позивача. Копія відповіді додається.
Вказаним актом було встановлено, що начебто Позивачем використовується земельна ділянка, яка незареєстрована за ним.
Вказаний акт став підставою для скасування органами архітектурно-будівельного контролю права на початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність об’єкта нерухомості до експлуатації, що знаходиться за адресою: м. Київ, та належить Позивачу. А тому можна зробити висновок, що оскаржувані дії Відповідача, які були зафіксовані актом перевірки, призвели до порушення прав Позивача, зокрема до порушення речових прав на нерухоме майно. Вказаний наказ про скасування будівельних документів додається.

Потрібно зазначити, що дії Відповідача по проведенню перевірки, які зафіксовані зазначеним вище актом є неправомірними, обґрунтування чого полягає в наступному:

Потрібно зазначити, що інформація, що зазначена в акті перевірки не відповідає дійсності. Зокрема Відповідач в акті зазначає, що головним співробітником Державного підприємства «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», провідним інженером Ткачук І.Ю. були проведені виміри, які встановили, що Позивач здійснив прибудову до нерухомого майна та зайняв земельну ділянку, що йому не належала, що призвело до порушення земельного законодавства. Потрібно зазначити, що ця обставина не відповідає дійсності і жодних вимірів вказаний інженер і будь-який інший інженер не здійснював, що підтверджується відповіддю вказаного державного підприємства на адвокатський запит представника позивача, яка додається.
Тобто має місце ситуація, за якої Відповідачем був складений акт без проведення жодних вимірів, хоча в акті чітко зазначено, що виміри проводилися, які стали підставою вважати Позивача порушником земельного законодавства, а потім цей акт ліг в основу наказу про скасування будівельних документів отриманих Позивачем. А тому можна вважати вказаний акт не об’єктивним та таким, що не відповідає дійсності і оскільки дії відносно проведення перевірки та складання акту ґрунтувалися на підставі неіснуючих вимірів, вони мають бути визнані неправомірними.

Також ГУ «Держгеокадастру» у Київській області відповідно до п. 3 Положення про Головне управління Держгеокадастру в Київській області має повноваження по м. Києву лише, що стосуються агропромислового комплексу, а тому такий вид економічної діяльності та землі, що для цього використовуються, не мають відношення до нерухомості Позивача.

На підставі вищезазначеного,
ПРОШУ:
1. Визнати протиправними дії Головного управління Держгеокадастру в Київській області (код ЄДРПОУ: 39817550) по проведенню перевірки та складання акту дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельної ділянки по вул. у Печерському районі м. Києва.

Додатки:
1. Копія відповіді на адвокатський запит (оригінал знаходиться у представника Позивача);
2. Копія наказу про скасування будівельних документів (оригінал знаходиться у Позивача).
3. Копія акту перевірки;
Коротя Р.О. _______________ 26.02.2019р.

Ми допоможемо скасувати результати земельної перевірки та скасувати будь-які рішення земельних органів.

На консультацію ви можете записатися за телефоном, що зазначений нижче.