Виграли суд у Приватбанка про стягнення боргу по картці

Останнім часом АТ «Приватбанк» завалив просто суди позовами про стягнення боргів по кредитним картам. І захистити вас від вказаних позовів зможуть наші адвокати.

В нашу компанію звернувся клієнт, відносно якого був поданий позов АТ «Приватбанк» про стягнення боргу за картковим кредитом. Банк зазначав, що начебто наш клієнт оформлював кредитну картку, отримував кредитний ліміт та не повернув грошові кошти, які начебто взяв. При цьому банком були нараховані проценти за користування кредитом, які перевищували всі розумні розміри. До позову додав документи, які не можуть підтверджувати наявність боргу: анкету про приєднання до правил кредитування, самі правила кредитування та розрахунок заборгованості здійснений одноособово самим банком. Жодних доказів про видачу кредитної карти, відкриття карткового рахунку, зарахування на цю карту кредитних грошових коштів надано не було.

Судом відносно нашого клієнта спочатку було винесено заочне рішення і справа розглянута в порядку спрощеного провадження. Судовим рішенням спочатку позов було задоволено і стягнено борг за кредитною картою. Нами була подана відразу заява про перегляд цього заочного рішення, яка, враховуючи, наявність відповідних підстав, була задоволена – заочне рішення було скасовано і справа була призначена на новий розгляд.

Після скасування заочного рішення нами був поданий відзив на позов, в якому ми зазначали, що позов є безпідставним та незаконним та має бути відхилений. Зазначали про пропуск строків давності, про не доведення наявності заборгованості та ін..

Наша позиція була прийнята судом і у задоволенні позову АТ «Приватбанк» про стягнення боргу за кредитною картою було відмовлено. Суд зазначив, що документи, які подані банком не можуть бути допустимими доказами наявності боргу, оскільки подані поза межами строку визначеного законом, не направлені відповідачу і не підписані уповноваженими особами.

Вказане рішення суду про залишення без задоволення позову банку знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо захиститися від боргів, які виставляє АТ «Приватбанк» по кредитним картам.

Записатися на консультацію ви можете до адвокатів компанії за телефоном, що вказаний нижче.