Виграли суд та скасували кредитний борг, Укрсиббанк

Якщо на вас банк подав до суду позов про стягнення заборгованості за кредитним договором, а ви хочете отримати рішення суду про відмову в задоволенні цього позову про стягнення кредитного боргу, то інформація в цій статті вам стане в нагоді.

У нашу компанію звернувся клієнт, який був позичальником за кредитним договором, укладеним з АТ «Укрсиббанк». За договором був виданий кредит на придбання автомобіля. Валютою кредитного зобов'язання був долар США. Зазначений автомобіль, куплений за кредитні кошти, був переданий в заставу банку. Також, для забезпечення повернення кредиту, був підписаний з фінансовим поручителем договір поруки, за яким фізична особа взяла на себе зобов'язання в разі не виконання кредитного зобов'язання, виконати його самостійно. Через якийсь час сформувався, внаслідок падіння курсу гривні, борг по кредиту і банк вирішив позбутися від цього активу і продав за договором факторингу борг АТ «Дельта банк».

АТ «Дельта банк», вже перебуваючи на ліквідації, в особі уповноваженої особи по ліквідації, подав позовну заяву до суду про стягнення кредитної заборгованості. Відповідачем за позовом був і позичальник і поручитель.

Адвокатом Романом Коротя, в інтересах клієнта, був написаний і поданий відзив на позов, в якому були розписані заперечення на позов. Наша позиція будувалася на тому, що АТ «Дельта банк» не підтвердив факт передачі йому права вимоги по кредиту від АТ «Укрсиббанк», на тому, що давність пред'явлення позову щодо стягнення боргу пройшла, а також на тому, що порука припинилася внаслідок пропуску строку на пред'явлення позовної вимоги до поручителя.

Позивач доводив зворотне: що він є належним кредитором, що позовна давність переривалася шляхом здійснення проплат по кредиту позичальником і що порука не припинялася.

Судом наші доводи були прийняті і покладені в основу прийнятого рішення про відмову банку у стягненні боргу по кредиту з позичальника та поручителя. Судове рішення не оскаржувалося і набрало законної сили.

Його копія знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо вам звільнитися від кредитного боргу та його анулювати.

Записатися на консультацію можна за телефоном, який зазначений нижче.