Списали кредитну заборгованість в суді, Правекс банк

Якщо відносно вас поданий позов про стягнення кредитного боргу і ви хочете цей борг анулювати або зменшити, то інформація в цій статті вам знадобиться.

В нашу компанію звернувся клієнт, який являвся позичальником за кредитним договором укладеним з АТ «Правекс банк». Вказаний банк звернувся до суду з позовом про стягнення достроково кредитного боргу. Обгрунтовував позов тим, що між ним та нашим клієнтом був укладений договір кредиту, за яким позичальником була отримана іноземна валюта. В забезпечення повернення грошових коштів був укладений договір іпотеки, за яким предметом іпотеки виступила квартира. Просив стягнути грошові кошти в розмірі 14 000,00 доларів США.

Адвокатом Романом Коротя, в інтересах клієнта, був поданий відзив на позов та заява про застосування строків позовної давності відносно позовних вимог. В обгрунтування заяви про застосування давності було зазначено, що строки на пред’явлення позову пройшли і банк має право на отримання частково лише процентів.

Вказані доводи частково були прийняті судом першої інстанції і частково розмір кредитного боргу був зменшений – на половину від того, що просив банк, але не до того розміру, до якого була написана представником відповідача заява. Суд апеляційної інстанції залишив вказане рішення без змін. Ми звернулися до Верховного суду і наша касаційна скарга була задоволена – було враховано доводи позичальника в повному обсязі. Справа була направлена на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.

Судом апеляційної інстанції були застосовані висновки Верховного суду і було зменшено розмір кредитного боргу за 14 000,00 доларів США до 20 000,00 гривень. Позичальнику вказана сума боргу підійшла і була ним сплачена, після чого кредит припинився.

Рішення суду знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо списати або зменшити кредитний борг і захистимо в судовому процесі про стягнення заборгованості по кредиту.

За консультацією звертайтесь за телефоном, що зазначений нижче.