Інтайм фінанс, стратегія позичальника по кредиту

Якщо ви дізналися, що ваш кредит викупили колектори і ви хочете бути готовими до їхніх дій, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Мова в цій статті піде про такі колекторські компанії як ТОВ «ФК Інтайм фінанс». Вказані колекторські компанії є досить великими граками на ринку колекторських послуг та мають великі об’єми куплених кредитних боргів у банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі. Зазначену купівлю вони здійснюють через Фонд гарантування вкладів на електронних аукціонах прозорро сейл. Більшість куплених кредитних зобов’язань мають забезпечення у формі нерухомого майна (житлові об’єкти, нежитлові приміщення, земельні ділянки). Купівля як правило відбувається кредитними пакетами (велика кількість кредитних договорів за одну купівлю).

Після того як колектори отримають всі документи на придбані активи, вони починають їх оформлювати (змінюють в необхідних реєстрах іпотекодержателя, міняють відомості про іпотеку та заборону на відчуження в реєстрі прав власності та вчиняють інші необхідні дії), потім відправляють вимоги про порушення кредитного зобов’язання та повідомлення про звернення стягнення на предмет іпотеки. Після вчинення вказаних дій зазначені компанії певний час пропонують позичальникам врегулювати кредитне питання шляхом підписання певної мирової угоди, але якщо боржник не погоджується закривати питання, то починають здійснювати заходи звернення стягнення на іпотечне майно.

Звернення стягнення на предмет іпотеки в більшості випадків відбувається шляхом реєстрації нотаріусом іпотечного майна за колекторами в реєстрі прав власності і видачі їм правоустановчих документів на це майно. Така реєстрація права власності відбувається на підставі іпотечного застереження, що міститься в договорі іпотеки. Така реєстрації відбувається як правилом зі значними порушеннями, які необхідно виявляти боржникам і використовувати як підставу для скасування таких реєстраційних записів. Після взяття іпотеки на баланс, колектори пропонують боржнику викупити в них майно, яке вони в нього відібрали, а якщо він не погоджується, то вони намагаються виселити всіх осіб, що знаходяться в цьому майні і виставляють його на продаж.

Також колектори можуть вчиняти виконавчі написи нотаріусів, на підставі яких потім відкривають виконавчі провадження і арештовують все майно, або подають в суд позов про стягнення кредитної заборгованості. Зазначені заходи стягнення вчиняються нечасто.

Як вести себе з колекторами Інтайм Фінанс знають наші адвокати і вони допоможуть вам або домовитися на вигідних для вас умовах про закриття кредиту або боротися з колекторськими компаніями за допомогою різного роду правових механізмів.

Консультація може бути отримана за номером, що тут зазначений.