Зразок клопотання про зняття арешту з авто юридична консультація

Просмотров: 61905

Юридичні послуги з приводу зняття арешту з майна Київ, Україна:

1. Арешт майна боржника;
2. Зняття арешту з майна Київ та Київська область;
3. Уникнути арешту майна (іпотека та обтяження);
4. Як накласти арешт, щоб повернути борг за розпискою або договором позики;
5. Накладення арешту та зняття арешту через реєстраторів;
6. Зняття арешту через державну виконавчу службу в м. Києві;
7. Штучний швидкий арешт, для уникнення позасудового стягнення зі сторони банку (договір позики та виконавчий напис);
8. Попередній арешт майна через суд (Київ);
9. Уникнення арешту майна накладеного в межах спеціальної конфіскації;
10. Зняття старих арештів (Київ, Україна);
11. Зняття помилкових арештів та зняття арештів після знищення документів.

До Шевченківського районного суду м. Києва

Слідчому судді по кримінальному провадженні

Власника арештованого майна
Паспорт _____________________________
Адреса_____________________________

 

 

 

Якщо вам потрібна додаткова консультація з цього питання, звертайтеся: Адвокат Василь Майоров, керуючий партнер Юридичної компанії MK Partners.

Телефон для консультації (онлайн/офлайн): 063-595-87-10 (Viber, Telegram) Для документів та онлайн консультацій - 2432873@gmail.com, Mk911ua@gmail.com (з позначкою для Майорова Василя)

Клопотання про скасування арешту майна

16 листопада 2015 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва розглянув клопотання слідчого 3-го відділу поліції у Шевченківського району Національної поліції в м. Києві, наклав арешт на наступне майно: автомобіль марки _____________; оригінал довіреності та належним чином завіреної копії довіреності, бланки серії НАР №______, які посвідчені 08.09.2015 року приватним нотаріусом Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області.

На дату винесення ухвали про накладення арешту, автомобіль марки Opel, модель Insignia, ___________________ належав іншій особі Іванову А.С., який був проданий (договір купівлі-продажу) на підставі довіреності ніби-то виданою _________

________звернулась до Дарницького районного суду м. Києва та просила визнати недійсною довіреність, договір купівлі-продажу автомобіля, скасування держаної реєстрації права власності на автомобіль та поновлення попереднього обліку.

12 травня 2016 року Дарницький районний суд м. Києва позов задовольнив (рішення додається), а саме:
Визнав недійсною довіреність від 05.09.2015 року, посвідчену Приватним нотаріусом Ірпіньського міського нотаріального округу Київської області ________та зареєстровану в реєстрі за N________ з моменту її вчинення та анулювати її у Єдиному реєстрі довіреностей;
Визнав недійсним договіркупівлі-продажу автомобілю OPEL INSIGNIA, _____________;
Визнав недійсним Свідоцтво про реєстрацію транспортного;
Поновив реєстрацію транспортного засобу (автомобілю) марки OPEL INSIGNIA.
Рішення вступило в силу та не оскаржувалось:
Таким чином, Поміркована В.Л. не може стати власником (поновити реєстрацію) автомобіля марки Opel, модель Insignia, ________, оскільки на автомобіль накладений арешт, а при накладенні арешту Поміркована В.Л. не булла присутня при розгляді вказаного питання.

Обгрунтування того, щозастосування арешту майна відпала потреба полягає у наступному.
Підставою для накладення арешту на майно є забезпечення збереження майна, на які слідчий просив накласти арешт, а також недопущення його втрати чи знищення, або настання інших наслідків, які можуть перешкоджати кримінальному провадженню.
На момент накладення арешту, автомобіль маркиOpel, модель Insignia, ________належав іншій особі, на підставах зазначених вище, але Дарницький районний суд м. Києва скасував вказані підстави та зобов'язав поновити реєстрацію вказаного автомобіля.

Таким чином, рееєстрація автомобіля марки Opel, модель Insignia, _______________за власником, не приведе до втрати або будь-якого пошкодження майна та настання інших наслідків, які можуть перешкоджати кримінальному провадженню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 2, 8, 9, 22-26, 98-100, 116, 117, 170-174, 392-423 КПК України,

ПРОШУ:

1. Прийняти дане клопотання до розгляду.
2. Скасувати арешт автомобіля марки Opel, модель Insignia, ___________

Додатки:
1. Копія рішення суду;
2. Копія ухвали про накладення арешту;

Для отимання консультації звертайтесь за телефоном, що зазначений нижче.

Вам також буде корисно: 

ЗАХИСТ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Короткий опис судової практики в справах про зняття арешту з майна 2019-2020

Одним з найважливіших моментів у знятті арешту з майна є процес відновлення справи, за результатами якого арешт і був накладений. Від подібної ситуації ніхто не застрахований і з подібною необхідністю може зіткнутися кожен громадянин нашої країни. Як не дивно, але заарештувати квартиру, офіс або будь-якого іншого нерухоме майно можуть не тільки у боржника. Такий захід можлива і при укладанні угоди купівлі-продажу, отримання майна за договором довічного утримання та в ряді інших ситуацій.
Наступний момент – це зняття арештів, справи по яких знищені у виконавчій службі. Такий варіант набагато простіший, оскільки є стабільна судова практика.

Нижче наведені основні способи зняття арешту з майна:

1. Складання апеляції для зняття арешту, накладеного на майно державним або приватним виконавцем.

2. Касація, як засіб зняття арешту з нерухомості в Україні.

Потрібно розуміти, що касація сама по собі - це не підстава для державного виконавця припиняти виробництво. Але в тому випадку, якщо суд підтримає ваше клопотання, ви зможете отримати час на врегулювання боргових спорів з кредитором.

3. Оскарження факту початку виконавчого провадження.

Виконавчі листи, які складені з явними порушеннями чинного законодавства - це далеко не рідкість навіть в наш час. Будь-яка неточність, виявлена в документі - це вагома підстава для того, щоб оскаржити відкриття виробництва.

4. Оскарження дій представника ДВС або приватного виконавця.

Законодавством передбачено, що спочатку стягуються гроші і цінні папери. Нерухоме майно - це останній ступінь. Але дане розпорядження може бути порушено, що дозволяє вам заперечити дії виконавця і додатково отримати до року додаткового часу.

5. Прохання до суду про розстрочення або відстрочення.

На час розгляду судом клопотання державні виконавці зупиняють виробництво.

6. Позов від третьої особи.

Суть в тому, щоб третя особа подало позов про визнання за ним права на володіння майном, яке підлягає арешту.

7. Оскарження оціночної вартості майна, на яке накладено арешт.

ЗРАЗОК РІШЕННЯ СУДУ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З АВТО

ПРИКЛАД ЗАЯВИ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З ЧАСТИНИ КВАРТИРИ

ЗРАЗОК РІШЕННЯ СУДУ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

Накладення арешту на майно можливо тільки за рішенням суду при забезпеченні позову, забезпечення позову в кримінальному порядку, а також при забезпеченні доказів у справі.

Незалежно від того, на що саме буде накладено арешт майна, особа зацікавлено його зняти. Такою особою може бути власник, який вважає, що сталася помилка, тому що воно тривалий час перебувало у боржника. У такій ситуації зацікавленою стороною може виступати і боржник.

Арешт майна фізичної особи

Під час арешту майна фізичної особи, зняття відбувається на аналогічних підставах, за якими вона була заарештована. В цьому випадку слід з вимогами, викладеними в позовній заяві про зняття арешту з майна, звернутися до суду. Підстава подання позову - боржник не є власником арештованого майна. Арешт майна фізичної особи передбачає подачу позову згідно з правилами підсудності. Позовна заява подається за місцем проживання або фактичного проживання відповідача. При цьому не важливо, накладено арешт в порядку забезпечення позову або на підставі виконавчого провадження. Про звільнення майна повідомляється як власнику, так і боржнику.

Судовий виконавець у такій ситуації залучається до справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору. Звернутися до суду з позовом можна не тільки при зверненні стягнення на майно боржника, а й при виконанні вироку суду судовим виконавцем в частині конфіскації майна.

При виникненні спірної ситуації, що стосується арешту майна, звертайтеся до адвоката, який не тільки надасть консультацію з приводу подальших дій, але і допоможе кваліфіковано вирішити питання, використовуючи тактику ведення справи, докази, а також захищатиме ваші інтереси в суді.

 

ahonda

Зняття арешту з майна - це процедура, за якою суд може відмінити рішення про наложення арешту на майно. Це можливо, якщо змінилися обставини, на підставі яких було прийняте рішення про наложення арешту, або якщо виникли інші обставини, які дають підстави для зняття арешту.

У Києві та Київській області зняття арешту з майна здійснюється відповідно до Кодексу цивільного процесу України. Для цього потрібно подати до суду позов про зняття арешту. У позові потрібно вказати підстави для зняття арешту та пред'явити докази, що такі підстави існують. Позов може бути поданий як у письмовій, так і в усній формі.

У разі, якщо суд приймає рішення про зняття арешту, майно повертається власнику або залишається в його розпорядженні. Однак, якщо на майно були наложені інші обмеження (наприклад, заборона розпорядження майном), вони можуть залишатися в силі.

Важливо зазначити, що зняття арешту може бути скасовано або змінено у разі, якщо з'являться нові обставини, які дають підстави для наложення арешту.

Отже, зняття арешту з майна є важливою процедурою, яка може допомогти власнику майна повернути його в розпорядження або використати за призначенням. Однак, для того, щоб успішно здійснити зняття арешту, потрібно знати підстави, які дають право на таку процедуру, та пред'явити відповідні докази.

Накладення арешту на майно є одним із засобів виконання рішення суду про стягнення боргу за розпискою або договором позики. Як правило, арешт на майно накладається в разі, якщо боржник не має іншого майна, яке можна було б продати для стягнення боргу.

Для накладання арешту на майно потрібно подати відповідний запит до суду. У запиті потрібно вказати суму боргу, яку потрібно стягнути, та майно, на яке пропонується накласти арешт. Майно, на яке можна накласти арешт, включає нерухомість, автомобілі, майно, яке перебуває у третіх осіб, і таке інше.

Після отримання запиту суд розглядає справу і вирішує питання про накладання арешту на майно. Якщо суд вирішує накласти арешт на майно, то він видаватиме відповідний наказ про накладення арешту. Наказ про накладення арешту передається відповідним органам, які здійснюють його практичне виконання.

Після накладання арешту на майно боржника, майно стає забороненим до продажу і розпорядження. За відсутності відповідного вирішення суду або порушення термінів виконання рішення, арешт може бути скасований.

Отже, накладення арешту на майно є ефективним засобом стягнення боргу за розпискою або договором позики. Проте, перед тим як подавати запит до суду на накладання арешту, слід ретельно вивчити всі нюанси процедури і врахувати можливі наслідки для боржника та його майна.