Зразок клопотання про долучення доказів в суд

До Шевченківського районного суду міста _____

Позивач: ___________

Адреса місця проживання:________ 

 

Клопотання

Про долучення доказів до справи___

 

Якщо вам потрібна додаткова консультація з цього питання, звертайтеся: Адвокат Василь Майоров, керуючий партнер Юридичної компанії MK Partners.

Телефон для консультації (онлайн/офлайн): 063-595-87-10 (Viber, Telegram) Для документів та онлайн консультацій - 2432873@gmail.com, Mk911ua@gmail.com (з позначкою для Майорова Василя)

 На підставі ст. 43, 83 ЦПКУ, прошу долучити до справи нові докази, які позивач отримав на підставі поданих адвокатських запитів та які прийшли з запізненням:

 1. Лист Міністерства юстиції України №_____ від 30.10.2018 року;
 2. Витяг з реєстру рухомого майна;
 3. Лист МВС №_____ від 30.10.2018 року;

Вказані докази можуть довести/спростувати позицію позивача/відповідача по справі, та підтвердять юридичний факт____________, який ________. Вказані докази/документи є важливі для справи з огляду на наступне:_________________________.

Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 43, 83 ЦПКУ,

ПРОШУ:

 1. Долучити вказані докази до справи №_______;

Додатки:

 1. Докази направлення документів сторонам;

Майоров В.О.                          _____________                                                04.01.22

До сервісного центру _____________________ 

________

Адреса місця проживання:________________

  

 

 

 

ЗАЯВА

Про реестрацію транспортного засобу

16 грудня 2013 року Жовтневим районним судом міста Луганська було розглянуто цивільну справу № ________за позовом ________ про визнання недійсним договору купівлі-продажу автомобіля та за зустрічним позовом ________про визнання права власності на автомобіль, та ухвалено рішення, яким в задоволенні первісного позову було відмовлено в повному обсязі а зустрічний позов задоволено повністю. Визнано за ________(рнокпп: ________) право власності на автомобіль модель SUBARU, марка LEGACY, 2009 року  випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ________з 25 квітня 2012 року.

Рішення набрало законної сили та не оскаржувалось. Позивач має оригінал рішення з печатками суду.

02.06.2017 року стало відомо, що автомобіль, власником якого він є знаходиться під арештом. Відповідно до витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна на автомобіль модель ________, марка LEGACY, 2009 року  випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ВВ ________ АН накладено арешт постановою про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження №________ від 11.03.2013 року державним виконавцем ВДВС Свердловського МУЮ Луганської обл., Головко Т.П.

Слід зауважити, що згідно Витягу про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна термін дії обтяження (арешт рухомого майна ) сплинув ще 11 червня 2018 року та не продовжувався.

28 серпня 2018 року Головним управлінням національної поліції в Запорізькій області листом № ________було надано відповідь на запит, згідно якої автомобіль модель SUBARU, марка LEGACY, 2009 року випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ВВ ________перебуває на обліку у ІС «Відеоконтроль-Рубіж», як розшукуваний за вих. № 1________ від 22.10.2013 р. Свердловським ВДВС у Луганській обл.

Таким чином, враховуючи рішення суду та знаходження автомобіля на штрафному майданчику,

ПРОШУ:

 1. Провести реєстрацію автомобіль модель SUBARU, марка LEGACY, 2009 року випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ВВ ________ АНз 25 квітня 2012 року на мене;
 2. У випадку неможливості проведення вказаних дій, прошу надати аргументовану відмову;

______        __________                  _____2019 рік

Звернутися до адвоката за допомогою ви можете за нижчезазначеним телефоном.

 

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

 • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
 • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
 • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
 • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
 • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
 • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
 • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
 • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
 • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Клопотання про долучення доказів в суд є важливою процедурою для забезпечення справедливого та об'єктивного розгляду справи. Долучення доказів може бути запропоноване будь-якою стороною справи, яка вважає, що деякі докази необхідні для досягнення правдивого результату.

Клопотання про долучення доказів можна подати на будь-якому етапі судового процесу, включаючи під час попереднього слухання, судового засідання та під час розгляду справи в апеляційному чи касаційному порядку.

Для того, щоб подати клопотання про долучення доказів, необхідно знати, які саме докази вважається необхідними та як вони допоможуть у справі. Суд може дозволити долучення доказів, якщо вони вважаються значимими та необхідними для розгляду справи.

До клопотання про долучення доказів можна додати опис необхідних доказів, а також список свідків або експертів, яких потрібно викликати на засідання суду для зібрання необхідних доказів.

Суд може прийняти рішення про долучення доказів, які будуть корисні для розгляду справи, та визначити терміни збору доказів. Після того, як докази будуть зібрані, їх можна буде використовувати під час подальшого розгляду справи.

Клопотання про долучення доказів є важливим засобом забезпечення права на справедливий процес та допомагає забезпечити об'єктивний розгляд справи на підставі усіх наявних доказів.