Як зняти арешт з майна в 2021 (приклад рішення суду)

Особливість цієї справи полягає в тому, що на автомобіль було накладено застарілий арешт, який значився тільки в базі поліції, але був відсутній в реєстрі рухомого майна. Термін давності арешту давно закінчився. Сума боргу була незначна. Крім того, власник даного автомобіля помер і питання зняття арешту займалися спадкоємці, оскільки вони не могли поставити на облік транспортний засіб в сервісному центрі поліції. Виконавче провадження, на підставі якого було накладено арешт на майно було знищено по закінченню строків давності.

ПРОЦЕДУРА ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З АВТОМОБІЛЯ

 1. Відправили запит в поліцію та виконавчу службу. Отримали відповідь від поліції з описом, коли та який арешт накладено. Отримали відповідь від виконавчої служби, що справа знищена за строками давності.
 2. Отримали відповідь від нотаріуса, що кредитори не подавали заяву нотаріусу. Дана довідка необхідна, що б суд побачив, що в спадок борги не перейшли.
 3. Підготували позовну заяву в суд про зняття арешту з майна та подали в суд. У позові звернули увагу суду на термін давності арешту, пропуск виконавчої служби термінів зняття арешту та на досудову процедуру зняття арешту.
 4. Отримали рішення про зняття арешту з майна.

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

 • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
 • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
 • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
 • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
 • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
 • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
 • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
 • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
 • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Зразок рішення суду про зняття арешту з майна

AREST KIA