Виграли суд у колекторів за позовної давності та повернули авто (приклад рішення суду по колекторам)

Важливо: Виграли суд у колекторів, які викупили кредит у ПАТ «Укрсиббанк». У суді довели пропуск позовної давності і неможливості нарахування відсотків після закінчення терміну договору. Крім того, зупинили публічні торги (сетах) по продажу арештованого автомобіля.

Детально: Наш клієнт взяв кредит в банку і перестав платити. Банк подав позов до суду на початку 2014 року, але після відомих подій на сході України, судова справа залишилося в Донецьку, оскільки судову справу не змогли передати. Через деякий час, банк продав кредит одним пулом колекторам «Український факторингова компанія».

Що зробили колектори?

Вони подали до суду про стягнення кредитного боргу, отримали заочне рішення суду, відкрили виконавче провадження, після чого заарештували, забрали та описали транспортний засіб. Через місяць машину виставили на аукціон СЕТАМ. Як тільки ми дізналися, ми подали заяву на перегляд заочного рішення, суддя нам задовольнив заяву та скасував рішення і призначив справу на новий розгляд. У нас було дуже мало часу, а приватний виконавець Голяченко І.П. не поспішав зупиняти аукціон, оскільки сподівався, що хтось купить машину, а колектори швидко отримають гроші. В даному випадку, ми прийняли наступне: клієнт сам зареєструвався на торгах та виграв аукціон, Таким чином ми виграли 20 днів, а виконавцю довелося зупиняти аукціон.

Після цього, колектори зробили виконавчий напис нотаріуса і знову виставили машину на торги, а ми знову подали в суд на скасування напису нотаріуса та отримали ухвалу суду про зупинення торгів.

У суді ми довели, що банк та колектори пропустили строк позовної давності, не дивлячись на те, що банк подав позов в 2014 році. Детально з рішення, ви можете ознайомитися нижче.

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Копія рішення суду (викопіювання) з системи електронного суду.

hirokopos