Через суд повернули арештоване майно (транспортний засіб ). Зняття арешту з майна

Головне: Більшість автомобілістів хоч щось, та чуло про таке поняття, як арешт автомобіля. А деякі з них навіть стикалися з арештом авто. Але все ж більшість власників транспортних засобів досить смутно уявляють, що ж таке арешт автомобіля.

Також в цій статті ви дізнаєтесь, як зняти застарілі арешти

Арешт автомобіля - поняття, різновиди, відмінності

Деталі: Арешт автомобіля - це юридична процедура, спрямована на те, щоб обмежити власника даного автомобіля в праві користуватися ним, розпоряджатися та володіти. Арешт автомобіля можуть здійснити тільки органи, які мають на це відповідні повноваження. На заарештований автомобіль може бути накладено один з наступних декількох заборон (або кілька одразу):

Господарю машини забороняється розпоряджатися нею на свій розсуд, тобто машина під час дії даного арешту не може бути продана, подарована, обміняна, віддана під заставу. Господарю авто мають право заборонити їздити на ньому, як взагалі, так і за межі певної території. Під час арешту авто мають право забрати у господаря та помістити на спеціальну стоянку. Коли накладається арешт на автомобіль, уповноважені органи видають документи, де вказано, який саме вид арешту застосований в даному випадку, за що накладено арешт на автомобіль, скільки він триватиме і що треба зробити, щоб зняти арешт з автомобіля. Після цього, де б автомобіль не був, ні продати його, ні перереєструвати буде не можна.

Якщо вам потрібна додаткова консультація з цього питання, звертайтеся: Адвокат Василь Майоров, керуючий партнер Юридичної компанії MK Partners.

Телефон для консультації (онлайн/офлайн): 063-595-87-10 (Viber, Telegram)

Для документів та онлайн консультацій - 2432873@gmail.com, Mk911ua@gmail.com (з позначкою для Майорова Василя)

Як зняти арешт з квартири

Чи можна їздити на арештованій машині Київ?

Щоб її вирішити, власнику арештованого автомобіля потрібно уважно ознайомитися з документом про накладення арешту. Саме там буде зазначено вид арешту та на які дії поширюється арешт. Зазвичай, при арешті не можна машину продати, подарувати - розпоряджатися, простіше кажучи. А їздити на авто при цьому виді арешту не заборонено. Але якщо в документах на арешт автомобіля прямо сказано, що не можна їм користуватися, значить їздити на авто під час арешту заборонено.

Хто накладає арешт на автомобіль?

При накладенні арешту авто розглядається як матеріальна цінність, що стоїть грошей, а не як засіб пересування. І хто ж тоді має право заарештувати авто? Зробити це може або суд, державний/приватний виконавець. Арешт машини проводиться за участю мінімум двох свідків, складається документ за підписом приставів, власника заарештованої машини і свідків. Також в акті пишуть, який саме вид арешту накладається на транспортний засіб і до якого моменту він буде діяти. Як зняти арешт з автомобіля (зразок рішення суду). Щоб зняти арешт з автомобіля, спочатку потрібно усунути його причину.

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

arest burht